Loading…
Polici nuk mundi t’i rezistojë muzikës, kërcimi i tij mahnit publikun | VIDEO
  • 30/08/2017 | 17:02

...

Një polic i cili ishte në detyrë të sigurimit në festivalin rrugor në Nothing Hill në Londër, nuk mundi t’i rezistojë muzikës dhe atmosferës, dhe filloi të kërcejë para qytetarëve të mbledhur aty, përcjell Gazeta Metro.


Publiku e ka përshëndetur me duartrokitje performancën e tij, derisa ai nuk fsheh entuziazmin kur D.J. në shaka bërtiti: “Thirreni policinë!”/gazetametro.net.

Shikoni videon: 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë