Loading…
Policia deklarohet për vjedhjen e flamurit të Kosovës te Rrethi në Prishtinë
  • 13/02/2018 | 22:10

...

Derisa zjarrfikësit hiqnin flamurin kombëtar nga shtylla tek rrethi, disa qytetarë kundërshtonin këtë veprim, por në kohën kur u hoq flamuri kombëtar, mungonte ai i Kosovës, pasi atë e kishte marrë dikush.

Këtë e ka konfirmuar për KosovaPress edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci.

“Personat që kanë pas me vendos flamurin, e kanë njoftuar policinë se dikush ua ka marre atë në rrethana që kanë mbet të sqarohen”, ka thënë Borovci.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë