Loading…
Pozicioni që fleni tregon shumë për ju
  • 12/08/2017 | 08:15

...

Këto janë 4 pozicionet e përbashkëta që zgjedhim për të fjetur. Por këto pozicione tregojnë shumë për personalitetin tuaj.


1.Nëse flini me shpinë me të dy krahët të mbështetura në anë të trupit, ju karakterizoheni nga vetëpërmbajtja, jeni të qetë dhe të rezervuar.

2.Nëse flini të mbledhur ose ndryshe në pozicionin fetus, ju jeni njerëz të vështirë nga jashtë por shumë të ndjeshëm.

3.Nëse jeni duke fjetur të kthyer mbrapsht me duart nën jastëk nënkupton që ju jeni një person i hapur, social, i ngrohtë dhe mikpritës.

4.Nëse ju pëlqen të përqafosh jastëkun gjatë gjumit. Është një shenjë se ju jeni një person i besuar, ndonjëherë edhe shumë i hapur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë