Loading…
Prekëse: Shikoni reagimin e këtij djali kur dallon ngjyrat për herë të parë
  • 13/10/2017 | 09:00

...

Cayson Irbleck, që nga lindja kishte një çregullim me sytë, dhe nuk i dalloji 10 vjet ngjyrat.


Një moment shumë prekës është filmuar nga familjarë e tij, kur Cayson falë një palë syzave të veçanta, mundi t’i dallojë topat shumëngjyrësh, transmeton gazetametro.net

Kur 10-vjeçari Irbleck u pyet a po funksionojnë syzet e reja, ai iu hodh në përqafim babait të tij.

Për të parë  reagimin e tij emocionues, shihni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë