Loading…
Premierë: Capital T dhe 2Po2 publikojnë “Ulu” (Video)
  • 13/09/2017 | 16:06

...

Capital T dhe 2Po2 kanë publikuar projektin e ri të tyre.


“Ulu” titullohet kënga e re e tyre e cila është pjesë e mixtape të ri të Kapos që publikohet në tetor.

Kënga është punuar nga Mixey në studion e Authentic Entertainment me tekst të vet reperëve.

“Ulu” është një këngë pak më “gangsta” e reperëve që ka shumë thumba për rivalët e tyre dhe mund të konsiderohet si një goditje për rivalët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë