Loading…
Premierë: “Simpatia” nga Lumi B dhe Dhurata Dora (Video)
  • 18/06/2017 | 14:25

...

Bashkëpunimi mes Lumi B dhe Dhuratës është paralajmëruar tash e një kohë.


Ata nuk zbuluan shumë detaje në lidhje me këtë këngë, por dyshja kishin njoftuar vetëm se kënga do të publikohet të dielën në orën 14:00.

Kjo këngë është bashkëpunimi i parë mes Lumit dhe Dhuratës, që pritet të jetë i suksesshëm ashtu si edhe këngët e tjera të tyre. Kënga me titull “Simpatia” është ripërpunim i këngës së Edona Llalloshit dhe Memli Krasniqit.

Ndryshe, Dhurata është duke punuar edhe në një të re, të cilën pritet ta publikon gjatë muajve të ardhshme.

Në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni këngën “Simpatia” nga Dhurata Dora dhe Lumi B në version të ri.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë