Loading…
Premtimet e ‘çmendura’ që futi ky çift në kontratën e martesës: Edhe ‘password-in’ e Facebook’ut
  • 19/09/2017 | 10:52

...

Dy të rinj janë martuar duke nënshkruar një akt me kushte të caktuara.


Djali është ofruar për t’i dhënë passwordin e Facebook-ut gruas. Nga ana tjetër, vajza premtoi të ushqehej dhe të ishte besnike ndaj burrit të saj të ri. Mund të thuhet se gjithçka do të ishte një shaka nga të dy të rinjtë për të kapur vëmendjen e përdoruesve të Facebook, sa shpejt veprimi i tyre ka ngjallur kuriozitet në rrjetet.

Faqja e Facebook-ut e quajtur Miltoner publikoi fotot dhe ka arritur tashmë një shumë prej mbi 4.000 reagime në vetëm disa minuta të ngarkimit të imazheve, transmeton KJ njoftimet. Pa dyshim, e gjithë kjo ka krijuar surprizë mes përdoruesve.

Disa përdorues të Facebook dëshirojnë të imitojnë këtë fakt me partnerët e tyre, të tjerë komentojnë se duket një ide e mirë për t’u ndjekur. Megjithatë, të tjerë tregojnë se kjo shkon përtej kufijve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë