Loading…
Prezantueses së njohur kosovare i dalin në pah operacionet plastike
  • 11/01/2018 | 23:40

...

Brikena është ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. 


Përpos prezantimit e saj ajo njihet gjithashtu edhe si femër tejet atraktive. Brikena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën pastime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën po duket si gjithmonë shumë seksi.

Por, në foton në fjalë operacionet plastike po i vërehen si në pjesën e buzëve ashtu edhe të mollëzave…/OraInfo

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë