Loading…
Prezantueses së Top Channel i del gjoksi, jep ‘spektakël’ para dy djemve
  • 11/01/2018 | 19:49

...

Një incident paksa i sikletshëm i ka ndodhur moderatores shqiptare teksa ishte në shoqërinë e koleguit të saj dhe një prej këngëtarëve më të lakuar të momentit.


Moderatores së “Pop Culture”, Dojna Mema, i ka dalë gjoksi teksa po xhironte pjesë nga emisioni.

Në një video të postuar nga kolegu i saj Kelvi Kadilli, gjatë një interviste me këngëtarin Trim Jetullahu të xhiruar në makinën e tij, bukuroshes brune i ka marrë era bluzën duke i nxjerrë gjoksin në kamera.

Sigurisht më të kënaqur nga kjo skenë kanë metur djemtë.

‘I dolën më duket’ ka thënë trimi mes të qeshurave.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë