Loading…
Prezantuesja e njohur kroate mban premtimin, fotografohet pa veshje |FOTO
  • 12/07/2018 | 22:10

...

Prezantuesja e njohur kroate Ecija Ivusic, kishte premtuar se në rast që Kroacia kalon në gjysmëfinale do të pozonte e zhveshur ndër flamurin e Kroacisë.


Ajo e mbajti fjalën, pozoi ashtu siç premtoi, ndërsa fotografia e saj u bë shumë shpejtë virale, transmeton gazetametro.net

Iz Hrvatske s ljubavlju 🇭🇷❤ (I always keep my promises ✌🏼) . . . #fromcroatiawithlove #obecanjeJeObecanje #dofinala #dopobjede #fifaworldcup2018 #worldcupfever #extradan #neopisivo❤ #croatia🇭🇷

A post shared by Ecija Ivusic (@ecija_ivusic) on

“Nga Kroacia me dashuri, gjithmonë i mbaj premtimet e dhëna”, kishte shkruaj ajo në profilin e saj në Instagram./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë