Loading…
Prezantuesja e programit të mëngjesit në RTK, ka ndryshuar aq shumë sa nuk mund ta njihni
  • 07/12/2017 | 21:19

...

E njohur si moderatorja e programit të mëngjesit në RTK, Brikena Beqiri është kujdesur që të mos jetë edhe aq e mediatizuar, ndonëse punon në media.


Ajo ka arritur madje aq shumë ta ruaj privatësinë

Por, imazhin dhe atë që shihet, nuk mund ta fsheh, pasi është përditë në ekran, e ekspozuar para një audience të gjerë. Por duke pasur parasysh se çdoherë e shohim në tv, mund ta vërejm edhe ndryshimin që ajo ka pësuar pas gjithë viteve si punëtore në televizionin publik.

Brikena që dikur ishte këngëtare, tani është përkushtuar plotësisht punës si prezantuese në television.

FOTO mëposhtë tregon se sa shumë ka ndryshuar ajo:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë