Loading…
Pritën 9 vjet për ta hapur një dhuratë nga dasma e tyre, arsyeja e pazakontë (Video)
  • 12/09/2017 | 23:03

...

Një çift nga Michigani ka pritur plot 9 vite për të hapur një nga dhuratat e martesës.


Kathy dhe Brandon Gunn u dorëzuan më në fund dhe vendosën që në maj të këtij viti të hapnin dhuratën.

Kathy ka bërë një postim në të cilin shpjegon se pse ata kishin pritur kaq gjatë për të hapur dhuratën: Një kuti e bardhë nga halla e saj, Alison mbi të cilën shkruhej në një zarf: Mos e hapni deri në mosmarrëveshjen tuaj të parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë