Loading…
Pronari rruan vetëm trupin e qenit të tij husky
  • 09/06/2017 | 21:38

...

Një pronar ka vendosur të bë diçka mjaft interesante.


Edhe pse veprimi i tuj ishte mjaft qesharak, ai u komentua mjaft negativisht nga persona në rrjetet sociale, shkruan gazetametro.net

Qeni është i llojit husky dhe një lloj të tillë në këtë mënyrë nuk e keni parë më parë. Foton mund ta shihni më poshtë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë