Loading…
Pronarja e Top Channel-it feston ditëlindjen, shikoni çfarë i shkruan Luana
  • 19/01/2018 | 22:04

...

Me siguri e keni humbur këtë pjesë.


Sara Hoxha është një ndër trashëgimtaret e ‘Top Media’ ndërsa Luana Vjollca tashmë moderatore e emisionit ‘Shiko kush luan’ po bën rreth 10 vite në atë televizion. Mund të themi se Sara është një ndër shefet atje por lidhja që ka krijuar me stafin duket vërtet e fortë dhe tani me disa prej tyre gëzon shoqëri mjaft të mirë. Një ndër to është edhe Luana. Sara sapo kaloi ditëlindjen e saj dhe urimi i Vjollcës ishte mjaft i afërt, nga vetë epiteti që i vendos.

“Happy Birthday Zog”, shkruan Luana duke e uruar kështu Hoxhën.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë