Loading…
Pse e anuloi dasmën e tij aktori Robert Pattinson? (Foto)
  • 11/01/2017 | 11:28

...

Robert Pattinson dhe FKA Twings kanë anuluar martesën e tyre, për arsye se nuk dëshirojnë që të jenë pjesë e mediave rozë.

Ata dëshirojnë një ceremoni të thjeshtë dhe të fshehtë nga publiku.

Megjithatë sipas disa raportimeve nuk dihet sigurtë se a do të ketë fare dasmë, përderisa çifti në lidhje me këtë temë vazhdon të mbetet i heshtur./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë