Loading…
Pse njëra nga vajzat mungoi në fjalimin lamtumirës të Obamës
  • 11/01/2017 | 17:27

...

Presidenti Barack Obama dha lamtumirën e tij në Chicago, prej nga falenderoi gruan dhe dy vajzat e tij për dashurinë dhe mbështetjen e tyre gjatë kohës që jetuan në Shtëpinë e Bardhë. Mirëpo, menjëherë ran ë sy mungesa e njerëz nga vajzat e tij, Sasha Obama.


Shumë njerëz filluan të kërkojnë përgjigje se pse njëra nga vajzat e presidentit Obama nuk ishte e pranishme derisa babai i saj dha fjalimin lamtumirës pas tetë (8) vitesh në krye të shtetit më të fuqishëm në glob, transmeton gazetametro.net

Shtëpia e Bardhë nuk vonoi shumë dhe u përgjigj në këtë dilemë-  Sasha kishte provim dhe kështu nuk mund të ishte e pranishme me këtë rast të rëndësishëm për familjen e saj. /gazetametro.net.

obama

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë