Loading…
Pullë postare amerikane me flamurin kombëtar shqiptar (Foto)
  • 08/08/2017 | 17:08

...

Ambasada e SHBA-së  në Tiranë ka publikuar si foto të ditës, një pullë postare me imazhin e flamurit kombëtar shqiptar.


Kjo pullë postare është lëshuar në vitin 1943, nga institucionet amerikane, duke dëshmuar kështu mardhëniet e forta të popullit shqiptar dhe atij amerikan, shkruan gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë