Loading…
Qeni i presidentit urinon para ministrave
  • 23/10/2017 | 16:56

...

Qeni i presidentit francez Emmanuel Macron i quajtur Nemo ndërpreu një takim që zotëria e tij kishte me anëtarët e qeverisë së tij kur urinoi në një kaminë në Pallatin Elysee.


Kanali televiziv francez LCI të dielën transmetoi incidentin, i cili u kap nga kamerat në pallatin presidencial, transmeton Klan Kosova.

Kur Macron e kuptoi se Labrador-Griffon i tij ishte çliruar, iu tha ministrave se qeni “po bënte diçka mjaft të jashtëzakonshme”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë