Loading…
Qesharake: Kur dhëndrri me shokë befasojnë nusen (Video)
  • 11/08/2017 | 12:56

...

Ajo ndoshta e kishte imagjinuar dasmën e saj si një natë spektakolare dhe që do ta mbante mend gjithë jetës së saj, por duket se i shoqi kishte menduar një mënyrë për t’i krijuar vërtetë një kujtim të paharrueshëm.


Dhëndri nga Teksasi, së bashku me disa nga shoqëruesit e tij, kishin përgatitur një spektakël surprizë për të gjithë, duke i lënë me gojë hapur e sigurisht duke mahnitur nusen e tij në veçanti me një kërcim plot humor.

Por për ta kuptuar më mirë, hidhini një sy videos së mëposhtme…

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë