Loading…
Qeshni me zë, kjo video po bën xhiron e Botës (Video)
  • 14/06/2017 | 10:39

...

Futbolli është aq i bukur sa dhuron gjithmonë momente pikante dhe të çuditshme. Ndodhin të papritura që ruhen si momentet më të bukura që mund të ndodhin ndonjëherë.

Shiko videon:

Funny pitch invaders!! 😂 😂

Posted by World Soccer on Saturday, 22 April 2017

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë