Loading…
Qytetarët të lodhur nga votimi i shpeshtë: S’votojmë më, nëse përsëriten manipulimet në Istog
  • 17/12/2017 | 09:14

...

Në orën 07:00 janë hapur dyert për votuesit dhe të gjitha klasat kanë qenë të gatshme për votues në qendrën më të madhe të votimit në Istog në Shkollën “Haxhi Zeka”.


Ka pasur votues që kanë ardhur edhe para orës 07:00, por të cilët kanë pritur deri në hapjen e qendrës.

Qytetarët e intervistuar nga Klan Kosova kanë thënë se nuk presin më manipulime të votave siç ka ndodhur dhe kësaj radhe shpresojnë të jetë votimi i fundit për këtë vit.

Kishte nga qytetarët që thanë se kjo është hera e tretë që kanë dal të votojnë brenda dy muajve dhe nuk do të dalin më, nëse do të ketë manipulime përsëri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë