Loading…
Rama “e shtyn” zëvendës presidentin e Bankës Botërore të heq kollaren (Video)
  • 26/08/2017 | 11:59

...

Nuk ngurron të bëjë shaka edhe na takime me lider botëror, e këtë e bëri edhe në në takimin e kryeministrave të shteteve të Ballkanit Perëndimor.


Edi Rama thuhet të ketë ‘ngacmuar’ zëvendës presidentin e Bnkës Botërore për Europë, Cyril Muller, se në takim pranoheshin ata që ishin pa kollare.

Pak më vonë, në foton e përbashkët, shihet Muller (i pari nga e majta) pa kollare, ashtu edhe si pjesa tjetër e kryeministrave.

Ndoshta, herë tjetër të gjithë do ti shohim me atelete.

Muller pas mbërrijtjes në Tiranë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë