Loading…
“Rama kaloi në mbi dozë, shkoi mbrëmë urgjent në spital”
  • 15/12/2017 | 14:02

...

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka publikuar së fundmi denoncimin një qytetari, i cili e njofton se ka parë eskortën e kryeministrit duke iu drejtuar një spitali privat gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme për shkak të overdozës.


Duket një denoncim i çuditshëm, megjithatë Berisha ka vendosur t’a marrë në konsideratë duke e publikuar.

Postimi i Berishës:

Rama nje nate te sikletshme, ne urgjence nga overdoza!

Qytetari dixhital informon se Noriega mbreme ne ora 22:48 minuta shkoi me urgjence ne spital per shkak te overdozes!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Thu 22:48.Zoti berisha pershendetje. Verifikoni se eskorta e kryeministrit baskhke me ambulancen po i drejtohen spitalit amerikan tek rruga e kavajes. Thon qe ka kaluar overdoze. Anonim ju lutem”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë