Loading…
Range Rover i ri, i tëri në shkëlqim (Foto)
  • 03/09/2017 | 12:03

...

Kompania e cila merret me modifikimin e veturave, Absolute Motors, ka publikuar fotografitë e modelit Range Rover që e kanë modifikuar.


Ky Range Rover, para se gjithash, karakterizohet me eksterierin shkëlqyes me ngjyrë të zezë Satin, transmeton Koha.net.

Natyrisht, kjo nuk është e gjitha sepse Absolute Motors ofron edhe paketën “Overfinch” nga fibra të karbonit (që përfshinë maskën e përparme, vrimat për ajër në pjesët anësore të veturës, etj.), set të ri të rrotave 23-inç me ngjyrë të zezë, si dhe xhamat e errët.

Gjithashtu, Absolute Motors thotë se ky Range Rover ka më shumë kuajfuqi për dallim nga ai standard porse sa kuajfuqi ka, kompania ende nuk e ka zbuluar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë