Loading…
Rashica e kompleton super-paraqitjen, shënon gol (Video)
  • 12/08/2017 | 22:35

...

Pasi asistoi në dy gola të tjerë te ndeshjes kundër NAC Bredas, Milot Rashica e shënoi edhe golin e parë në sezonin e ri të Eredivisie në Holandë.

Me një deprtim individual ai iu afrua zonës, dhe rrëshqiti në momentin e goditjes, po topi përfundoi në rrejtën kundërshtare për rezultatin përfundimtar 4-1 në favor të Vitesses.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë