Loading…
Rashica fenomenal, dy gola nga harkimet perfekte të tij (Video)
  • 12/08/2017 | 21:40

...

Vitesse e ka nisur furishëm sezonin e ri në Eredivisie, e Milot Rashica menjëherë ka treguar se jo rastësisht po kërkohet nga klube të mëdha evropiane.

Pas Harkimit të mesfushorit Përfaqësues së Kosovës, Linssen e dyfishoi epërsinë në takimin kundër Breda’s.

Ndërsa për rezultatin 3-0 në pjesën e parë, Rashica e shërbeu për mrekulli Matavz, që shënoi me kokë.

Më poshtë dy harkimet e futbollistit të po kërkohet nga AC Milan e Napoli. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë