Loading…
Rashica shënon golin e parë, çon Werderin në avantazh |VIDEO
  • 12/03/2018 | 21:57

...

Milot Rashica më në fund ka shënuar golin e parë me skuadrën gjermane Werder Bremen.

Ylli i përfaqësueses së Kosovës ka shënuar pas një kundërsulmi të shpejtë ndaj Kolnit për 2:1, duke lënë në “gjumë” portierin kundërshtar.

Rashica para se të shkonte në Gjermani, shkëlqeu në kampionatin holandez, duke luajtur për Vitese.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë