Loading…
Razer Phone celulari i duhur për lojra
  • 04/11/2017 | 23:17

...

Razer, firma e specializuar për “hardware gaming”, ka nxjerrë në treg celularin e përshtatshëm për video-lojra.


Razer Phone synon të tërheqë të gjithë ata që nuk janë të kënaqur me atë që ofrojnë “smartphone”-t përsa i përket lojrave elektronike.

Celulari ka një rezolucion 2.560×1.440 piksel dhe frekuencë 120 Hz. Procesori i fuqishëm Qualcomm Snapdragon 835 është i shoqëruar me 8 GB RAM dhe 64 GB kujtesë, ndërsa karta microSD mund të mbajë deri në 2 TB.

Razer Phone do të dalë në treg në 17 nëntor me një çmim prej 749 eurosh.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë