Loading…
Reagimi i djemve kur mësojnë se do të bëhen baballarë (Video)
  • 19/06/2017 | 20:38

...

Momenti kur mëson lajmin se do të behësh prind, është vërtetë emocionues dhe njëkohësisht lajmi më i bukur i jetës.

Shpesh herë në të tilla momente , emocionet bëhen të pakontrollueshme.

Videoja më poshtë tregon reagimin e disa djemve në momentin kur ata mësojnë se do të bëhën prindër.

Shihni reagimin e tyre:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë