Loading…
Reali e pëmbysë rezultatin ndaj PSG’së
  • 14/02/2018 | 22:36

...

Real Madridi ka arritur të përmbysë rezultatin kundër Paris Saint Germain në përfundim të takimit.

Spanjollët shënuan madje dy gola për 3 minuta për fitoren 3-1.

Cristiano Ronaldo nga afërsia, e shënoi golin e epërsisë në minutën e 83, ndërsa Marcelo 3 minuta më vonë e dyfishoi rezultatin pas asistimit të Asensio.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë