Loading…
Receta natyrale për të pastruar mushkëritë, sidomos për duhanpirësit
  • 23/02/2018 | 08:47

...

Kjo është një recetë natyrale për të pastruar mushkëritë, e sidomos për duhanpirësit.


Ja çfarë duhet të bëni:

Në një litër ujë do të hidhni:

100 gramë gjethe pishe

pak xhenxhefill

Pasi te zihen i lemë për 2 orë, më pas i shtojmë lëng nga 2 limona ose portokall dhe

mjaltë organike.

Mund të konsumoni 1 filxhan çdo mëngjes!

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë