Loading…
Referi e shtyu lojën më tepër se sa sinjalizoi: Dëshpëron Skënderbeu në sekondat e fundit të lojës
  • 07/12/2017 | 21:18

...

Skënderbeu ishte shumë  afër të fitonte pikën e parë si mysafir në Europa League, por pësoi gol në kohën shtesë kundër Young Boys.


Madje zviceranët shënuan në minutën e 95, megjithësese referi zyrtarisht sinjalizoi se do të kishte vetëm 4 minuta kohë shtesë.

Enis Gavazaj kaloi në epërsi Skënderbeun në minutën e 51’të, ndërsa Hoarau barazoi 4 minuta më vonë.

Me këtë fitore Young Boys e kaloi Skënderbeun, që edhe një herë përfundoi në pozitën e fundit në grup.

Me rezultat të barabartë në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve, Young Boys do të përfundonte prapa Skënderbeut në renditje. /gazetametro.net

http://www.dailymotion.com/video/x6ba1fk

http://www.dailymotion.com/video/x6ba35d

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë