Loading…
Remzija e ‘kallë’ atmosferën, por shkoni kush po e shoqëron atë
  • 22/10/2017 | 13:22

...

Remzie Osmani është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar i muzikës popullore dhe zbavitëse.

Ajo gjithmonë ka ditur të ruajë origjinalitetin e saj  në muzikë, duke bërë kështu që shumë adhurues t’i mbeten besnik asaj dhe muzikës që e kultivon.

Së fundmi ajo është e pandashme nga vëllai i saj, Nexhat Osmani. Së bashku si vëlla e motër, po i ‘kallin’ atmosferën në çdo mbrëmje që ata janë të ftuar.

Njëjtë ka ndodhur edhe mbrëmë ku muzika e tyre, ka ‘quar peshë’ një publik të tërë. Për  më shumë shikoni atmosferën në këtë video. /orainfo

Arena Club Tirane❤️

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë