Loading…
Reperët shqiptarë duet me djemtë e grupit të 2Pac (Video)
  • 17/06/2017 | 20:50

...

Grupi i reperëve shqiptarë ‘Albanian Outlawz’ kanë sjellur duet me ‘The Outlawz’ që janë djemtë e grupit kur dikur ishte pjesë edhe reperi 2Pac.


Kjo këngë e titulluar ‘O4L’, është punuar nga producenti Niza i cili ka kontratë me Sony Music dhe është finalizuar edhe me klip, shkruan lajmi.net

Përpos kësaj kënge, ‘Albanian Outlawz’ është në përgatitje të klipit të ri që pritet të publikohet në muajin shtator të këtij viti, pjesë e së cilit është edhe BimBimma.

Kujtojnë që ‘Albanian Outlawz’ është krijuar në vitin 2013 nga Adhurim Alidema edhe Rabit Hysenaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë