Loading…
Reperi shqiptar e quan ‘katunare’ Rihannen
  • 07/12/2017 | 17:20

...

Hip-Hop artisti i njohur nga Shqipëria me emrin artistik Noziy, njihet si një ndër adhuruesit e divës botërore Rihanna, ku nunk heziton t’i lërë komente në fotografitë që publikon ajo.


Së fundit Noziy, në një fotografi të publikuar nga Rihana ku ekspozonte këmbët e saja me çorapet Gucci Resort me vlerë prej 1,300 dollarë, reperi e quan ‘katunare e dreqit’, shkruan Gazeta Metro

Noizy më parë e kishte quajtur ‘Nuse’, këngëtaren e famshme./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë