Loading…
Rey Manaj gati të transferohet në Spanjë
  • 13/08/2017 | 08:38

...

Rei Manaj do të luajë në Spanjë sezonin e ardhshëm futbollistik, duke lënë kështu Italinë, ku është nën kontratën me zikaltrit e Interit, që kërkojnë që sulmuesi të luajë për t’u rritur.

Vjet lushnjari provoi të luante me Peskarën në Serinë A, ndërsa prej janarit iu bashkëngjit skuadrës së Pizës, ku së bashku me Çanin dhe Ujkanin nuk e shpëtuan dot skuadrën italiane të rikthehej në Lega Pro.

Sipas asaj që raporton “Corriere Dello Sport”, Interi po punon për ta huazuar Manajn te Granada, që garon në Segunda Division.

Gjithçka po shkon më së miri dhe pritet që finalizimi i marrëveshjes të bëhet të hënën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë