Loading…
Rezarta Shkurta reagon pas lajmit se është shtatzënë
  • 08/11/2018 | 22:21

...

Ka mjaftuar një video e Rrezarta Shkurtës në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të menduar se ajo është shtatzënë.


Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë u përhap në portale e rrjete sociale, ishte vetë artistja që mohoi gjithçka.

Ajo reagoi përems Instagramit, duke thënë se thjeshtë ishte shëndoshur dhe nuk kishte ndërmend të jetë shtatzënë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë