Loading…
Rezarta Shkurta tregon përse nuk e ndjek Zajmina Vasjarin në Instagram
  • 12/10/2017 | 08:18

...

E ftuar në Pasdite në Top Channel Rezarta Shkurta ndër të tjera ka rrëfyer marrëdhënien me një nga mikeshat e saj Zajmin Vasjari.


Rezarta ka treguar edhe përse nuk e ndjek në Instagram mikeshën e saj Zajminë.

“Në fakt nuk e kam ndjekur kurrë. E kam Instagramin për biznes dhe ndjek vetëm ato. Nuk ka ndonjë hatërmbetje për këtë gjë”, sqaroi Rezarta. Sa për miqtë, duket se nuk ka shumë. Përmend Elgit Dodën dhe konfirmon lidhjen e tij me Klea Hutën. “E kam uruar para një viti kur e mora vesh”, tha ajo duke qeshur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë