Loading…
Rikthehet grupi Minatori
  • 19/06/2017 | 19:28

...

Grupi i njohur Minatori po rikthehen për të gjithë fansat e muzikës se tyre me një projekt të ri.

Kënga do të quhet ‘Krejt njëjtë’”, ka thënë për Metro, anëtari i grupit, Mufail Limani.

Brenda muajit pritet të dalë kënga bashkë me videoklip/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë