Loading…
Rita Ora e pranon lidhjen e re, publikon foto me të dashurin e ri
  • 07/12/2017 | 11:29

...

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit.


Më në fund, pas rreth një viti Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt.

27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka bërë publike përmes rrjetit social Instagram, ku edhe ka ndarë me 12 milionë ndjekësit e saj edhe një foto më të dashurin e saj.

Rita ka postuar një fotografi bardhë e zi bashkë me Andrew Watt me përshkrimin:

‘Mbrëmë”, përshkrim ky i shoqëruar me zemra, figura që shprehin dashurinë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë