Loading…
Rita Ora në “Voice of Germany” (Foto)
  • 13/09/2017 | 21:48

...

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.


Ajo pos angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent shoue.

Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice of United of Kingdom”.

Por, kësaj radhe hitbërësja “Your Song” ka qenë e ftuar në shoun e zbulimit të talenteve “Voice of Germany”.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram duke i njoftuar fansat për këtë ngja

Ndryshe, Rita është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë