Loading…
Rita Ora po vjen në Kosovë
  • 11/01/2018 | 19:15

...

Kosova edhe pak ditë mbush një dekadë nga shpallja e pavarësisë së saj. Në dhjetëvjetorin e shënimit të kësaj dite, më 17 shkurt, e pranishme do të jetë edhe ylli i Kosovës me famë botërore, Rita Ora.


Këngëtarja Rita Ora vjen në Kosovë me 17 shkurt. Kështu thonë burime të besueshme të Gazetës Express.

Këngëtaren me famë botërorë, në dhjetëvjetorin e shpalljes së pavarësisë, do ta sjellë në Kosovë avioni i zëvendëskryeministrit të Kosovës, Behgjet Pacolli.

Rita Ora vite më parë pati ardhur në Kosovë ekskluzivisht për të realizuar një videoklip, ku kishte shpalosur edhe simbole të shtetit më të ri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë