Loading…
Rita Ora publikon foto nga videoklipi i ri (Foto)
  • 19/06/2017 | 15:28

...

Projekti i fundit i Rita Orës ‘Your Song’ rezultoi të jetë një këngë mjaftë e suksesshme.

Tani këngës së shkruar nga britanezi Ed Sheeran, Rita ka vendosur t’i realizojë edhe videoklipin

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi nga momentet e realizimit të kësaj video, në të cilën duket mjaftë me stil. Ky projekt nga Rita Ora erdhi pas një kohe të gjatë në industrinë muzikore/gazetametro.net

YOUR SONG video time!!!

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

So excited to show you what I’ve been up to! ‘Your Song’ https://lnk.to/YourSong ❤️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Coming soon 💃🏼💥 https://lnk.to/YourSong

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë