Loading…
Rita Ora publikon këngën e re
  • 10/08/2017 | 21:21

...

Këngëtarja e famshme shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar këngën me të re me titull ‘Lonely Together’.


Këtë këngë Rita e a sjellë në bashkëpunim me Avicii, një nga Dj me të njohur në botë.

Kënga ‘Lonely Together’ është publikuar njëherë vetëm si audio, pa videoklip, në pak orë kënga e Orës dhe Avicii ka marrë rreth 300 mijë shikime në Youtube.

Avicii së fundmi ka realizuar disa këngë të ndryshme që vijnë si bashkëpunime me artistë të njohur ndërkombëtarë.

Bashkëpunëtori i Orës në këtë këngë, DJ Avicii kohët e fundit ka bërë disa bashkëpunime me këngëtar të ndryshëm me famë botëre./gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë