Loading…
Rita Ora shkëlqen edhe kur depilon këmbët
  • 12/03/2018 | 20:57

...

Është gjatë gjithë kohës në lëvizje, e zënë me koncerte apo projekte të ndryshme që kanë të bëjnë me modën. 


E duke qenë shumë e zënë, Rita Ora nuk ka kohë t’i bëjë të gjitha gjërat në momentin e duhur.

Këtë të dielë Rita Ora ka qenë pjesëmarrëse në ceremoninë e Heart Radio Music Aëards 2018, ku dorëzoi edhe një çmim. Dhe pak para eventit Rita ka publikuar disa foto, ku shfaqet e ulur në vaskë me këmbët zbuluar.

Krah fotos këngëtarja shkruan: “Pas 16 orësh fluturim nga Dubai, erdha në Heart Radio Music Aëards dhe nuk kisha kohë mjaftueshëm për të depiluar këmbët”.

Ajo ka publikuar një seri fotosh të tjera, së bashku me Bebe Rexhën dhe në njërën prej tyre shfaqet duke kapur gjoksin me dorë.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë