Loading…
Rita vazhdon me provokime (Foto)
  • 10/01/2017 | 20:45

...

Rita Ora vazhdon me suksesin e saj në arenën ndërkombëtare në të gjitha fushat.


Krahas famës me muzikë, ajo vazhdon të kujdeset për dukjen e saj. Rita kohën e fundit vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Ajo edhe sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet se nuk ka veshur asgjë dhe duket mjaft seksi dhe provokative.

auto_auto_rita_ora_nudo_ne_instastory14840711751484076951

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë