Loading…
Ronaldo befason edhe jashtë fushës (Video)
  • 11/01/2017 | 17:39

...

Cristiano Ronaldo pasi u shpall lojtari më i mirë në botë nga FIFA, duke marrë çmimin ‘The Best’, si lojtari më i mirë i vitit 2016, ai po pushon për ndeshjen e ardhshme të Real Madridit që e zhvillon si mysafir i Sevillas.

Së fundmi, ai ka postuar në rrjetin e tij social në Instagram, duke u argëtuar me portokall për ta zëvendësuar atë me top të futbollit.

Për më shumë, shikojeni se çfarë ka bërë ylli portugez./gazetametro.net

https://youtu.be/lvkuz-a2Ego

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë