Loading…
Ronaldo e Georgina bëjnë një gjest të “turpshëm’ në ceremoninë “The Best”
  • 24/10/2017 | 08:41

...

Cristiano Ronaldo ishte përkrahë të dashurës Georgina Rodriguez në ceremoninë “The Best”.


Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari më i mirë i FIFA-së për vitin 2016. Ai në gala mbrëmjen “The Best” ishte përkrahë të dashurës Georgina Rodriguez.

Me tu shpallur lojtari më i mirë i vitit, para Lionel Messit, Cristiano Ronaldo i ka dhuruar një puthje Georginas në buzë para syve të të birit, Ronaldo Junior, shkruan Express.

Me siguri, Ronaldo Junior është ndier në siklet gjatë këtij momenti. Kjo shihet edhe nëpërmjet fotografisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë