Loading…
Ronaldo e shtangë portierin, Reali dyfishon ndaj Dortmundit
  • 06/12/2017 | 21:15

...

Real Madridi ka shënuar dy gola për 13 minuta kundër Borussia Dortmund.


Së pari ishte i riu Mayoral që i dhuroi epërsinë vendësve.

Cristiano Ronaldo me një gjuajtje të saktë e la në vend portierin mysafir, për të shtuar epërsinë në 2-0.

http://www.dailymotion.com/video/x6b8219

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë