Loading…
Ronaldo kërkon ndihmë (Video)
  • 19/06/2017 | 19:43

...

Cristiano Ronaldo ka shfaqur edhe një herë anën e tij humane.


Superylli portugez ka dalur me një video mesazh duke kërkuar ndihmë për famijët.

Ai këtë e ka postuar në faqen e tij zyrtare të Facebook-ut.

Ronaldo njihet për anën humane të tij në gjithë botën, pasi ia ka dhuruar donacione të ndryshme në tërë botën./Gazeta Metro/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë